Movies
Ratings
68 WALL-ERated ★ 4.0 WALL-ERated ★ 4.0
 All for LoveRated ★ 4.0 All for LoveRated ★ 4.0
 Slumdog MillionaireRated ★ 4.0 Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
 SpellboundRated ★ 5.0 SpellboundRated ★ 5.0
 TitanicRated ★ 5.0 TitanicRated ★ 5.0
 Final DestinationRated ★ 4.0 Final DestinationRated ★ 4.0
 A Moment to RememberRated ★ 5.0 A Moment to RememberRated ★ 5.0
 Cyborg SheRated ★ 5.0 Cyborg SheRated ★ 5.0
- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
 UnbowedRated ★ 4.0 UnbowedRated ★ 4.0
 All About My WifeRated ★ 5.0 All About My WifeRated ★ 5.0
 My LoveRated ★ 5.0 My LoveRated ★ 5.0
 Death NoteRated ★ 4.0 Death NoteRated ★ 4.0
 ChawRated ★ 4.0 ChawRated ★ 4.0
 JumanjiRated ★ 4.0 JumanjiRated ★ 4.0
 MimicRated ★ 4.0 MimicRated ★ 4.0
 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
 Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0 Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
 TakenRated ★ 5.0 TakenRated ★ 5.0