Movies
Ratings
56
Shrek 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0