Series
Ratings
63
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5