Movies
Ratings
150- Eureka Seven Hi-evolution 2 : AnemoneRated ★ 4.0
Brexit: The Uncivil WarRated ★ 5.0
The Death of StalinRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
ViceRated ★ 3.5
Grown UpRated ★ 5.0
HerstoryRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 3.5
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0