Series
Ratings
27
Life's PunchlineRated ★ 5.0- Seunguappaui Sesang Gandanhan YoriRated ★ 4.5
- Seunguappaui Sadeuseyo JebalRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Thick of ItRated ★ 5.0
The Thick of It Christmas EditionRated ★ 5.0
The Thick of ItRated ★ 5.0
The Thick of It Season 4Rated ★ 5.0
The Thick of ItRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 2.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
- M&MRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5