Movies
Ratings
167
Gloomy SundayRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0