Movies
Ratings
398
WhiplashRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Secret ScandalRated ★ 2.5
The LoverRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
PadakRated ★ 3.0
Eastern PromisesRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
Boiler RoomRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5