Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0