Series
Ratings
21
The LegendRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5