Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0