Titles you rated
- Real Standup In KoreaRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
RevengeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0