Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0