Movies
Ratings
265
John CarterRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
StargateRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 2.5
Universal Soldier: Day of ReckoningRated ★ 2.5
Twilight GangstersRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 2.5
Project A Part IIRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.0