Movies
Ratings
1300
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Metal LordsRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Sweet GirlRated ★ 1.0
Black WidowRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
The 12th ManRated ★ 2.5
IrreversibleRated ★ 0.5
AwakeRated ★ 0.5
The BreadwinnerRated ★ 5.0
MosulRated ★ 3.5
Army of the DeadRated ★ 0.5