Series
Ratings
92- Five came backRated ★ 5.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5
To the LakeRated ★ 3.5
The Alienist Season 1Rated ★ 3.5
MessiahRated ★ 3.5
Giri/HajiRated ★ 1.0
GoliathRated ★ 4.0
GoliathRated ★ 2.5
GoliathRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 4.5
The TerrorRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
HomecomingRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 0.5
When They See UsRated ★ 1.5
The RainRated ★ 2.5
Trapped Season 2Rated ★ 2.0