Titles you rated
The ScentRated ★ 5.0
The RundownRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Shoot 'Em UpRated ★ 5.0
CrankRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 1.0
The Mask of ZorroRated ★ 1.0
KagemushaRated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0- PapaRated ★ 2.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0