Titles you rated
Shadow Detective Season 1Rated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 2.0
ShoutaiRated ★ 2.0
CassandraRated ★ 2.0
LostRated ★ 1.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.0