Movies
Ratings
154
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 2.0
The Queen of CrimeRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 2.0
Happy EndRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 0.5