Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- TrickRated ★ 3.5
- TrickRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5