Titles you rated
Hit ManRated ★ 4.0
Tonkatsu DJ Age-TaroRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
Bad Times at the El RoyaleRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The ConferenceRated ★ 2.5
Live StreamRated ★ 2.0
Marry My Dead BodyRated ★ 4.0
Haunted MansionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5