Series
Ratings
104
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
You Are What You Eat: A Twin ExperimentRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0- The Future Diary Season 2Rated ★ 4.0
The Future Diary Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- ScamsRated ★ 3.0
- 내일의 키타 요시오Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5- Code: Secret RoomRated ★ 2.0
Society Game Season 2Rated ★ 3.0
Society GameRated ★ 3.0