Movies
Ratings
37
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0