Movies
Ratings
631
Knives OutRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5