Titles you rated
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Ants in the PantsRated ★ 4.5
Purpose of hikingRated ★ 1.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
12 StrongRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5