Movies
Ratings
103
MadagascarRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
Super 8Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
WarRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 4.0