Movies
Ratings
1160
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The GorgeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Hot BloodedRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5