Movies
Ratings
463 Black WidowRated ★ 3.0 Black WidowRated ★ 3.0
 Point BreakRated ★ 4.0 Point BreakRated ★ 4.0
 Triangle of SadnessRated ★ 4.0 Triangle of SadnessRated ★ 4.0
 On Your Wedding DayRated ★ 2.5 On Your Wedding DayRated ★ 2.5
 ElementalRated ★ 3.5 ElementalRated ★ 3.5
 Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0 Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
 Escape from MogadishuRated ★ 3.5 Escape from MogadishuRated ★ 3.5
 LightyearRated ★ 2.0 LightyearRated ★ 2.0
 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
 The GraduateRated ★ 4.0 The GraduateRated ★ 4.0
 A Simple FavorRated ★ 3.5 A Simple FavorRated ★ 3.5
 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
 CruellaRated ★ 3.5 CruellaRated ★ 3.5
 Decision to LeaveRated ★ 4.0 Decision to LeaveRated ★ 4.0
 The FounderRated ★ 3.0 The FounderRated ★ 3.0
 The FabelmansRated ★ 4.0 The FabelmansRated ★ 4.0
 In the Mood for LoveRated ★ 4.0 In the Mood for LoveRated ★ 4.0
 Top Gun: MaverickRated ★ 4.5 Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
 Inglourious BasterdsRated ★ 4.0 Inglourious BasterdsRated ★ 4.0