Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 1.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
SnowmanRated ★ 4.5