Series
Ratings
352 True DetectiveRated ★ 3.5 True DetectiveRated ★ 3.5
 AdolescenceRated ★ 4.5 AdolescenceRated ★ 4.5
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
 Undercover High SchoolRated ★ 3.5 Undercover High SchoolRated ★ 3.5
 Melo MovieRated ★ 3.0 Melo MovieRated ★ 3.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 3.5 Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
 Hellbound Season 2Rated ★ 3.0 Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
 The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5 The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
 The TrunkRated ★ 3.0 The TrunkRated ★ 3.0
 Family by ChoiceRated ★ 4.0 Family by ChoiceRated ★ 4.0
 My DearestRated ★ 4.5 My DearestRated ★ 4.5
 My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0 My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0
 Crash Course in RomanceRated ★ 3.5 Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
 Beyond EvilRated ★ 3.5 Beyond EvilRated ★ 3.5
 VigilanteRated ★ 3.5 VigilanteRated ★ 3.5
 Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0 Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
 A Nearly Normal FamilyRated ★ 3.5 A Nearly Normal FamilyRated ★ 3.5
 VortexRated ★ 3.0 VortexRated ★ 3.0
 MovingRated ★ 4.0 MovingRated ★ 4.0