Series
Ratings
82
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
WeCrashedRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
March of the Ants Season 4Rated ★ 3.0
March of the Ants Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0