Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Bread of HappinessRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 0.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
The DivideRated ★ 5.0
CarriersRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 4.0