Series
Ratings
20
Sunderland Til I DieRated ★ 3.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 2.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
- Men on a MissionRated ★ 2.5