Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
RV: Resurrected VictimsRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Deep TrapRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The TwinsRated ★ 3.0- City of DamnationRated ★ 3.0
Les FormidablesRated ★ 3.5
The WigRated ★ 3.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
11:14Rated ★ 3.5
Over the BorderRated ★ 3.5