Movies
Ratings
60
Over the RainbowRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Two Weeks NoticeRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 2.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 2.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0