Titles you rated
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 4.0
American PieRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 0.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 1.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.0