Movies
Ratings
414
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 1.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0