Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5