Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
Seoul StationRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Forbidden QuestRated ★ 2.5