Titles you rated
Hidden Singer Season 3Rated ★ 3.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.0
MRated ★ 4.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.0
BloodRated ★ 2.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 2.5- Battle of TonguesRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.0
School 2017Rated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Steal HeartRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0