Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
UgliesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
CallRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0