Series
Ratings
480- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SeoulmoonRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 1.5- Truth GameRated ★ 3.0
- Toyo Miseuteri GeukjangRated ★ 4.0
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
- JealousyRated ★ 3.0
- PurityRated ★ 2.5
- Trap of YouthRated ★ 4.0
- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 3.5
- 태권왕 강태풍Rated ★ 2.0
Daughters-in-LawRated ★ 1.5