Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.0
SidewaysRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
LionRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0