Titles you rated
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0
The Continental: From the World of John WickRated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0
The Blacklist Season 10Rated ★ 4.0
The Blacklist Season 8Rated ★ 4.0
Drops of GodRated ★ 4.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0- DopesickRated ★ 4.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0