Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Things Heard & SeenRated ★ 3.5