Movies
Ratings
436
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5