Series
Ratings
203- Run HanyRated ★ 3.0
- Vの嵐Rated ★ 2.5
- MIMAN CITYRated ★ 4.5
- Gokusen SpecialRated ★ 4.0
- よい子の味方 新米保育士物語Rated ★ 3.5
- G no ArashiRated ★ 4.0
- Yankee Bokou ni Kaeru SPRated ★ 3.5
- 嵐の宿題くんRated ★ 5.0
- 마이 걸Rated ★ 2.5
- ひみつのアラシちゃん!Rated ★ 3.5
- 우리들의 용기 미만도시 SPRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 5.0
The Last CinderellaRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0