Movies
Ratings
555
Top GunRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Cold PursuitRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5