Titles you rated
Kate & LeopoldRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Detroit Metal CityRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
RangoRated ★ 2.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Shoot 'Em UpRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0