Titles you rated
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Log Horizon: Destruction of the Round TableRated ★ 3.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 3.0
Log HorizonRated ★ 3.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5
Uzaki-chan Wants to Hang Out!Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 5Rated ★ 3.0
Will They Eat When DeliveredRated ★ 3.0
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.0
Four Wheeled RestaurantRated ★ 4.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 3.0