Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
The Way of the DragonRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
WarRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5